Přihláška ke kurzům Odborné přípravy 2022

PŘIHLÁŠKA KE KURZŮM OBORNÉ PŘÍPRAVY 2022

Zde můžete vyplněním formuláře podat písemnou přihlášku do kurzů Odborné přípravy, které budou probíhat prezenčně (případně online) v termínu 5. – 7. 4. 2022 v Praze. Více informací o kurzech je na stránce s nabídkou kurzů.

Po podání přihlášky Vám vystavíme fakturu a zašleme ji na Vámi vyplněnou e-mailovou adresu. Nejpozdější termín pro podání přihlášky je 20. 3. 2022.

V případě žádosti o hromadné platby (za více účastníků) nás kontaktujte e-mailem na prihlasky@radiacniochrana.cz nebo Vaši žádost uveďte v poznámce ve formuláři.

V krátké době po odeslání formuláře byste měli na zadanou e-mailovou adresu obdržet automaticky generovaný mail. Tento mail může mailserver vyhodnotit jako škodlivý.

Nedorazí-li Vám po odeslání přihlášky žádný mail (zpravidla okamžitě, ve výjimečných případech v řádech hodin), kontaktujte nás prosím na prihlasky@radiacniochrana.cz.

Přihláška ke kurzům odborné přípravy 2022

Identifikace účastníka

Údaje budou sloužit k registraci do naší vzdělávací platformy (s doplňujícími podklady k absolvovaným kurzům), pro evidenci účastníků kurzu a pro vystavení certifikátu o absolvování daného kurzu. S údaji nakládáme jako citlivými a v žádném případě nebudou poskytnuty třetí straně za účelem marketingu.

Pokud potřebujete certifikát o absolvování kurzu, kterým se budete někomu prokazovat, uveďte prosím pravdivě své jméno a příjmení.
Jméno
Jméno
Křestní jméno
Přijmení
Údaj o datu narození slouží k jednoznačné identifikaci absolventa daného kurzu na certifikátu. Zvažte jeho uvedení.
Údaj o Vaší profesi slouží k úpravě obsahu specializovaných sekcí, aby lépe vyhovoval odbornosti přihlášených účastníků.
Prosím zkontrolujte zadanou e-mailovou adresu. Slouží pro další komunikaci i jako identifikátor pro registraci do naší platformy. Pro odeslání přihlášky Vám zašleme mail s dalšími pokyny a informacemi. Zkontrolujte prosím složku se spamy. V případě problémů nás kontaktujte na prihlasky@radiacniochrana.cz.
Na telefonním čísle Vás můžeme kontaktovat, pokud bude potřeba zjistit dodatečné informace. Pokud uvedete nějaký zvláštní požadavek v sekci pro doplňující informace, zvažte prosím uvedení telefonního čísla.

Kurzy (Cena s DPH: 8349 Kč / kurz, 6900 Kč bez DPH)

Vyberte minimálně jeden kurz ke kterému se chcete přihlásit. Podrobnější informace o kurzech naleznete na stránce s kurzy.
I. Vykonávání soustavného dohledu nad dodržováním požadavků radiační ochrany jako dohlížející osoba nebo jako osoba s přímým dohledem nad radiační ochranou:
II. Řízení vykonávání služby významné z hlediska radiační ochrany
III. Řízení a vykonávání hodnocení vlastností zdrojů ionizujícího záření užívaných

Fakturační údaje

Tyto údaje jsou potřebné pro řádné vystavení faktury.

Vystavíme Vám nejdříve zálohovou fakturu na jejíž základě provedete platbu za kurz(y). Faktura, daňový doklad, Vám pak bude zaslána po zaplacení.


Zde můžete uvést doplňující informace nebo žádost o platbu za více studentů. Může se stát, že pro řešení Vašich požadavků Vás budeme kontaktovat přes uvedený telefon či e-mail.