Kariéra

Logo - Kurzy radiační ochrany
Kurzy radiační ochrany

Kariéra

Momentálně nikoho nehledáme.

Předchozí inzeráty:

Asistent/ka odboru lékařských expozic

Uzávěrka přihlášek 30. 6. 2023

Náplň práce:

  • administrativní činnosti v systému vzdělávání v oblasti radiační ochrany formou e-learningových a prezenčních kurzů pro odbornou i laickou veřejnost, aktivní tvorba obsahu kurzů ve spolupráci s garanty kurzů (předpokládá se ochota učit se základnímu použití nástrojů pro tvorbu webu),
  • organizační činnosti související s pořádáním prezenčních kurzů (tvorba programu, komunikace s lektory),
  • jednoduchá laboratorní činnost související s odbornou činností (včetně práce s technickými rentgenovými zařízeními),
  • koordinace administrativně technické nebo jiné provozně technické práce odboru,
  • podpora administrativních činností vědecko-výzkumných pracovníků,
  • vedení spisové služby odboru,
  • vyřizování korespondence,
  • administrace agendy nákupů a objednávek,
  • správa cestovních příkazů,
  • evidence dokumentů vztahujících se k odborné činnosti odboru,
  • příležitostná kontrola textů a jejich jazyková korektura (v ČJ, případně v AJ).

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou nebo vysokoškolské bakalářské vzdělání
  • dobrou uživatelskou znalost MS Office,
  • samostatnost, pečlivost, analytické myšlení, zodpovědnost,
  • komunikační a organizační schopnosti, schopnost kultivované verbální i písemné komunikace,
  • trestní bezúhonnost,
  • základní dovednosti v grafických úpravách textu a obrazové dokumentace (znalost grafických editorů výhodou)
  • aktivní přístup, umění rozvrhnout si práci a schopnost spolupráce,
  • ochota vzdělávat se (účast ve školeních a seminářích).

Nabízíme:

  • smlouvu na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení,
  • plný pracovní úvazek,
  • plat 30.000 – 33.000 Kč
  • zázemí stabilní společnosti,
  • zajímavou, samostatnou a různorodou práci,
  • zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 5 dnů zdravotního volna, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na životní pojištění, příspěvek na MultiSport kartu aj.
  • možnost odborného vzdělávání,
  • pracoviště Kloboučnická 24, Praha – Nusle,
  • nástup dle dohody (nejdříve koncem července 2023),
  • pozice je vhodná pro absolventy.

Přihlášku s motivačním dopisem a strukturovaným životopisem zasílejte na e-mailovou adresu martina.hudeckova@suro.cz

SÚRO v. v. i. si vyhrazuje kontaktovat pouze vybrané kandidáty.

Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo na přístup k osobním údajům, na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, na výmaz osobních údajů, na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, na přenositelnost údajů, vznést námitku proti zpracování a obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.