Přihláška k E-learning kurzům radiační ochrany

E-learning kurzy radiační ochrany.

PŘIHLÁŠKA K E-LEARNING KURZŮM DALŠÍ ODBORNÉ PŘÍPRAVY PRO ČINNOSTI ZVLÁŠTĚ DŮLEŽITÉ Z HLEDISKA RADIAČNÍ OCHRANY

Zde můžete vyplněním formuláře podat písemnou přihlášku do kurzů. Kurzy běží na platformě pro e-learning radiační ochrany: https://kurzy.radiacniochrana.cz. Jedná se o e-learningové kurzy (více informací na úvodní straně). Můžete se také podívat na seznam a podrobnější popis jednotlivých nabízených kurzů.

Po podání přihlášky Vám vystavíme fakturu a zašleme ji na Vámi vyplněnou e-mailovou adresu. Po jejím zaplacení budete mít přístup k zakoupeným kurzům (součástí přihlášení ke kurzu je registrace v platformě, kterou provedeme za Vás my).

V případě žádosti o hromadné platby (za více účastníků) nás kontaktujte e-mailem na prihlasky@radiacniochrana.cz nebo Vaši žádost uveďte v poznámce ve formuláři.

V krátké době po odeslání formuláře byste měli na zadanou e-mailovou adresu obdržet automaticky generovaný mail. Tento mail může mailserver na straně příjemce vyhodnotit jako škodlivý.

Nedorazí-li Vám po odeslání přihlášky žádný mail (zpravidla okamžitě, ve výjimečných případech v řádech hodin), kontaktujte nás prosím na prihlasky@radiacniochrana.cz.

Přihláška ke kurzům

Identifikace účastníka

V případě, že nejste registrováni v naší vzdělávací platformě, budou údaje sloužit k registraci a pro vystavení certifikátu o absolvování daného kurzu. S údaji nakládáme jako citlivými a v žádném případě nebudou poskytnuty třetí straně za účelem marketingu.

Pokud potřebujete certifikát o absolvování kurzu, kterým se budete někomu prokazovat, uveďte prosím pravdivě své jméno a příjmení.

Povinné položky jsou označené hvězdičkou (*).
Jméno
Jméno
Křestní jméno
Přijmení
Údaj o datu narození slouží k jednoznačné identifikaci absolventa daného kurzu na certifikátu. Zvažte jeho uvedení.
Prosím zkontrolujte zadanou e-mailovou adresu. Slouží pro další komunikaci i jako identifikátor pro registraci do naší platformy. Pro odeslání přihlášky Vám zašleme mail s dalšími pokyny a informacemi. Zkontrolujte prosím složku se spamy. V případě problémů nás kontaktujte na prihlasky@radiacniochrana.cz.
Na telefonním čísle Vás můžeme kontaktovat, pokud bude potřeba zjistit dodatečné informace. Pokud uvedete nějaký zvláštní požadavek v sekci pro doplňující informace, zvažte prosím uvedení telefonního čísla.

Výběr kurzů

Cena s DPH za kurz Další odborné přípravy: 4700 Kč / kurz
Cena s DPH za Vzdělávací kurz pro registranty: 3900 Kč / kurz

Vyberte minimálně jeden kurz ke kterému se chcete přihlásit. Podrobnější informace o kurzech naleznete na stránce s kurzy.
Kurzy
Celková cena: 0 Kč s DPH

Platba

Způsob platby

Fakturu Vám pošleme v obou případech, pokud vyplníte fakturační údaje.

Pro první volbu Vám nejdříve vystavíme zálohovou fakturu na jejíž základě provedete platbu za kurz(y).

Zvolíte-li druhou volbu, můžete platbu provést rovnou dle údajů, které Vám dorazí mailem. Zálohová fakturu v takovém případě nebude vystavena.


Fakturační údaje

Tyto údaje jsou potřebné pro řádné vystavení faktury.

Číslo objednávky vyplňte v případě, když ho potřebujete uvést na fakturu.

Zde můžete uvést doplňující informace nebo žádost o platbu za více studentů. Může se stát, že pro řešení Vašich požadavků Vás budeme kontaktovat přes uvedený telefon či e-mail.