Kurz odborné přípravy podzim 2022

KURZ ODBORNÉ PŘÍPRAVY PRO ČINNOSTI ZVLÁŠTĚ DŮLEŽITÉ Z HLEDISKA RADIAČNÍ OCHRANY (dle § 31 zákona č. 263/2016 Sb.)

TERMÍN: 11. – 13. října 2022, SÚRO, Praha

Zde můžete vyplněním formuláře zaslat závaznou přihlášku do kurzu odborné přípravy, který se uskuteční v termínu 11. – 13. října 2022.

Délka kurzu je plánována na 3 dny. Cena s DPH je 8349 Kč / kurz (6900 Kč bez DPH / kurz). Program kurzu obdržíte do 15. září. Pro představu o organizaci kurzu si můžete prohlédnout program kurzu pořádaného na jaře 2022.

Kurz se uskuteční prezenčně (případně online s ohledem na epidemiologickou situaci) v areálu Státního ústavu radiační ochrany, v.v.i., Bartoškova 28, 140 00 Praha 4.

V ceně kurzu je občerstvení po celý den kurzu.

Po vyplnění formuláře Vám mailem dorazí stručné shrnutí Vámi vyplněných informací.

Pro případné další dotazy nás prosím kontaktujte na prihlasky@radiacniochrana.cz.

Přihláška do kurzu odborné přípravy pro činnosti zvláště důležité z hlediska radiační ochrany - podzim 2022

Identifikace účastníka

Poskytnuté údaje budou sloužit k evidenci účastníků kurzu, k registraci do vzdělávací platformy (s doplňujícími podklady k absolvovaným kurzům) a pro vystavení certifikátu o absolvování daného kurzu. S údaji nakládáme jako s citlivými a v žádném případě nebudou poskytnuty třetí straně za účelem marketingu.

Pokud potřebujete certifikát o absolvování kurzu, kterým budete prokazovat absolvování odborné přípravy v souladu s požadavkem zákona 263/2016 Sb., uveďte prosím pravdivě své jméno a příjmení.

Povinné údaje jsou označeny hvězdičkou (*).

Jméno
Jméno
Křestní jméno
Přijmení
Údaj o datu narození slouží k jednoznačné identifikaci absolventa daného kurzu na certifikátu. Zvažte jeho uvedení.
Údaj o Vaší profesi slouží k úpravě obsahu specializovaných sekcí, aby lépe vyhovoval odbornosti přihlášených účastníků.
Prosím zkontrolujte zadanou e-mailovou adresu. Slouží pro další komunikaci i jako identifikátor pro registraci do naší platformy. Po odeslání přihlášky Vám zašleme mail s dalšími pokyny a informacemi. Zkontrolujte prosím složku se spamy. V případě problémů nás kontaktujte na prihlasky@radiacniochrana.cz.
Na telefonním čísle Vás můžeme kontaktovat, pokud bude nutné doplnit některé dodatečné informace. Pokud uvedete nějaký zvláštní požadavek v sekci pro doplňující informace, zvažte prosím uvedení telefonního čísla.

Kurz odborné přípravy pro činnosti zvláště důležité z hlediska radiační ochrany (Cena s DPH: 8349 Kč / kurz, 6900 Kč bez DPH)

Vyberte oblasti, pro které chcete absolvovat odbornou přípravu pro získání zvláštní odborné způsobilosti pro činnosti zvláště důležité z hlediska radiační ochrany:
I. Vykonávání soustavného dohledu nad dodržováním požadavků radiační ochrany jako dohlížející osoba nebo jako osoba s přímým dohledem nad radiační ochranou:
II. Vykonávání služeb významných z hlediska radiační ochrany
III. Řízení a vykonávání hodnocení vlastností zdrojů ionizujícího záření užívaných

Fakturační údaje

Tyto údaje jsou potřebné pro řádné vystavení faktury.

Vystavíme Vám nejdříve zálohovou fakturu na jejíž základě provedete platbu za kurz(y). Faktura, daňový doklad, Vám pak bude zaslána po zaplacení.


Zde můžete uvést doplňující informace nebo žádost o platbu za více studentů. Může se stát, že pro řešení Vašich požadavků Vás budeme kontaktovat přes uvedený telefon či e-mail.