Další odborná příprava 2023/12 – přírodní ozáření

PREZENČNÍ KURZ DALŠÍ ODBORNÉ PŘÍPRAVY PRO ČINNOSTI ZVLÁŠTĚ DŮLEŽITÉ Z HLEDISKA RADIAČNÍ OCHRANY – oblast přírodního ozáření

TERMÍN: 8. prosince 2023, SÚRO, Praha

Zde můžete vyplněním formuláře zaslat závaznou přihlášku do kurzu Další odborné přípravy pokrývající oblast přírodního ozáření (§ 33 zákona č. 263/2016 Sb. (atomového zákona) a § 18 vyhlášky č. 409/2016 Sb.), který se uskuteční v termínu 8. prosince 2023 (pátek).

Kurz proběhne prezenční formou přednášek lektorů – pracovníků SÚJB a SÚRO. Předpokládá se aktivní zapojení účastníků kurzu. Na závěr kurzu absolvují účastnící krátký test, který bude sloužit pro potvrzení jejich účasti na kurzu a jako zpětná vazba přednášejícím. Kurz proběhne v areálu Státního ústavu radiační ochrany, v.v.i., Bartoškova 28, 140 00 Praha 4.

Čistá délka kurzu je 6 hodin. Program kurzu počítá s přestávkou na oběd (není v ceně kurzu). Předpokládané zahájení kurzu je v 8:30.

Cena s DPH je 3900 Kč (3223 Kč bez DPH). Nejpozději 3. 12. od nás obdržíte bližší informace ohledně organizace kurzu.

Po vyplnění formuláře Vám mailem dorazí stručné shrnutí Vámi vyplněných informací.

Pro případné další dotazy nás prosím kontaktujte na prihlasky@radiacniochrana.cz.

Bližší informace ohledně kurzu jsou na stránce s nabídkou prezenčních kurzů.

Podmínky pro zrušení účasti na kurzu.

Přihláška k DOP přírodní 2023 / 12

Identifikace účastníka

Údaje budou údaje sloužit k registraci do kurzu a pro vystavení certifikátu o absolvování daného kurzu. S údaji nakládáme jako citlivými a v žádném případě nebudou poskytnuty třetí straně za účelem marketingu.

Pokud potřebujete certifikát o absolvování kurzu, kterým se budete někomu prokazovat, uveďte prosím pravdivě své jméno a příjmení.

Povinné položky jsou označené hvězdičkou (*).
Jméno
Jméno
Křestní jméno
Přijmení
Údaj o datu narození slouží k jednoznačné identifikaci absolventa daného kurzu na certifikátu. Zvažte jeho uvedení.
Prosím zkontrolujte zadanou e-mailovou adresu. Slouží pro další komunikaci ohledně organizace kurzů. Pro odeslání přihlášky Vám zašleme mail s dalšími pokyny a informacemi. Zkontrolujte prosím složku se spamy. V případě problémů nás kontaktujte na prihlasky@radiacniochrana.cz.
Na telefonním čísle Vás můžeme kontaktovat, pokud bude potřeba zjistit dodatečné informace. Pokud uvedete nějaký zvláštní požadavek v sekci pro doplňující informace, zvažte prosím uvedení telefonního čísla.

Zaměření

Vyberte oblasti (minimálně jednu), pro které chcete absolvovat další odbornou přípravu pro získání zvláštní odborné způsobilosti pro činnosti zvláště důležité z hlediska radiační ochrany:

Cena s DPH: 3900 Kč
Cena bez DPH: 3223 Kč

Zaměření Další odborné přípravy pro činnosti zvláště důležité z hlediska radiační ochrany

Platba

Způsob platby

Fakturu Vám pošleme v obou případech, pokud vyplníte fakturační údaje.

Pro první volbu Vám nejdříve vystavíme zálohovou fakturu na jejíž základě provedete platbu za kurz(y).

Zvolíte-li druhou volbu, můžete platbu provést rovnou dle údajů, které Vám dorazí mailem. Zálohová fakturu v takovém případě nebude vystavena.


Fakturační údaje

Tyto údaje jsou potřebné pro řádné vystavení faktury.


Zde můžete uvést doplňující informace nebo žádost o platbu za více studentů. Může se stát, že pro řešení Vašich požadavků Vás budeme kontaktovat přes uvedený telefon či e-mail.